Anatomia e Njeriut – Abdomeni has 4 ratings and 0 reviews. Anatomia e njeriut – Sistemi nervor qëndror has 2 ratings and 0 reviews. Anatomia e Njeriut – Kombliku has 3 ratings and 0 reviews.

Author: Yozshulrajas Nikozilkree
Country: Argentina
Language: English (Spanish)
Genre: Photos
Published (Last): 18 April 2011
Pages: 12
PDF File Size: 12.19 Mb
ePub File Size: 13.65 Mb
ISBN: 381-4-29434-155-7
Downloads: 95767
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Dir

Jane organe cifte Te vendosura ne retroperitoneum, ne dy anet e zgavres se barkut Anatpmia lokalizohen ne pjeset anesore te pasme te abdomenit Veshka e majte eshte e vendosur prapa shpretkes, pankreasit dhe lukthit, ndersa e djathta prapa melqise dhe fshikezes se temthit.

Shpatulla e njeriut – Wikipedia

Prapa ligamentum coronare gjendet buza e pasme e melcise, e ngjitur me diafragmen pars nuda. Beni marked it as to-read Jan 24, Adelina Arifaj marked it as to-read Jan 11, Erxzy marked it as to-read Jul 03, Egzoon Kastrati marked it as to-read Jun 17, Medina Elezi added it Oct 09, Be the first to ask a question about Anatomia e Njeriut – Kombliku.

Engjell marked it as to-read Feb 24, Just a moment while we sign you in to your Goodreads account. Demtimi i pankreasit shkakton diabetin.

  IMPRIM 2705 PDF

Gishtat e dorës së njeriut

Qendresa marked it as to-read Mar 07, Books by Agim Vela. Lists with This Book.

anatoma This book is not yet featured on Listopia. Egzoon Kastrati marked it as to-read Jun 17, Anatomia e Njeriut – Kombliku by Hilmi Dauti.

Zehra marked it as to-read Feb 27, No trivia or quizzes yet. Willy marked it as to-read Sep 11, Melcia ka 2 buze, margos posterior dhe margos anterior. Refresh and try again.

Bes Berisha marked it as to-read Dec 25, Tek melcia dallojme dy faqe, facies diafragmatica e drejtuar siper dhe perpara qe i korrespondon konkavitetit te diafragmes, dhe facies visceralis qe shikon nga pjesa e pasme dhe qe ka raport me organet.

There are no discussion topics on this book yet. Agim Bardheci marked it as to-read Nov 25, Gjendet edhe nje brazde tjeter me drejtim transversal, Porta hepatis.

Moni Tina marked it as to-read Sep 03, Fjolla Berisha marked it as to-read Jul 26, Shkumbin marked it as to-read Feb njeriyt, Arjeta marked it as to-read Feb 09, Want to Read saving…. Bleta added it Jun 24, Open Preview See a Problem?

  HORNET 477T MANUAL PDF

Shpatulla e njeriut

Arben added it Jan 17, Want to Read saving…. Enes rated it it was amazing Nov 22, Leotrim marked it as to-read Nov 18, Fatlira Gashi marked it as to-read Mar 17, Agon Kumnova marked nkeriut as to-read Dec 24, Hasim added it Jan 16, Anatomia e Njeriut – A Saranda added it Sep 27, Anatomia e Njeriut – K Arijeta Njeriht marked it as to-read Jan 17, Mirdije Islami marked it as to-read Sep 18, Refresh and try again.

Arianita marked it as to-read Mar 22,